Home › Nowe propozycje inwestycji

Nowe propozycje inwestycji

Rynek apartamentów w Zakopanem jest bardzo atrakcyjny i dostosowany do wygórowanych oczekiwań klientów. W tym względzie oczywiście można spróbować prześledzić ofertę różnych podmiotów, aczkolwiek mówiąc o deweloperach zakopiańskich, należy w głównej mierze wskazać na firmę Primonieruchomości.

To bardzo doświadczony podmiot, który jest w stanie idealnie wręcz odpowiedzieć na najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. W swojej ofercie ów deweloper posiada bardzo wiele różnych obiektów. Jak już wspomniano nieco wyżej, mowa jest o obiektach, o apartamentach nowych, znajdujących się dopiero w fazie budowy jak również i tych, które już od dawna funkcjonują. Oferta owego dewelopera bynajmniej nie ogranicza się tylko i wyłącznie do możliwości zakupu danej nieruchomości, ale jak najbardziej współpraca z nim może być szersza i dłuższa. Trzeba wskazać na możliwość skorzystania z pomocy w fazie projektowania, na możliwość zyskania pomocy w zakresie finansowania danej nieruchomości i jej zakupu. Między innymi można tu wskazać na jedną z najnowszych propozycji, jaką jest Javorina Residence.

 

 


Mowa jest o bardzo nowoczesnych apartamentach położonych w Zakopanem przy ulicy Strążyskiej. Jest to zespół składający się z czterech apartamentowców, a poza tym również mamy tam budynek rekreacyjny. To wszystko w bardzo ciekawej cenie, a jak już nieco wyżej wspomnieliśmy, zakup interesującej nas nieruchomości jest możliwy przy finansowej pomocy owego dewelopera.

 
nieruchomosci.jpg
 

Wskazana nieruchomość to oczywiście jedna z wielu propozycji, z jakimi się zetkniemy w ofercie tego podmiotu, ale na pewno nie jest ona jedyną. Warto zatem zajrzeć na stronę internetową znajdującą się pod adresem apartamenty na sprzedaż Zakopane gdyż tam mamy umieszczonych znacznie więcej informacji. Warto dodać w tym miejscu, że w zestawieniu z tym podmiotem mamy pewność udanej inwestycji, mamy pewność naszego pełnego zadowolenia z podjętych kroków i naszych decyzji. Dowodem na trafność decyzji jest niewątpliwie pozycja tego dewelopera na rynku.

morskie-oko.jpg