Home › Samozatrudnienie w UK

Samozatrudnienie w UK

Wiele osób zamiast pracować u kogoś wybiera samozatrudnienie. Zanim jednak taką firmę założymy byłoby dobrze skorzystać z pomocy księgowego. Dlaczego? Takie doradztwo jest bardzo przydatne, bo dowiemy się między innymi tego, jaką strukturę prawną firmy wybrać.

Sami możemy do tego nie dojść, dlatego szkoda tracić swój czas. Księgowy jest od tego żeby nam doradzić i skorzystajmy z tej oferty. To jednak nie wszystko, bo firma księgowa jest w stanie przeprowadzić nas przez proces rejestracji. Na rejestracje mamy trzy miesiące od rozpoczęcia działalności firmy. 

 
londyn__1_.jpg

 

Trzeba się wtedy zgłosić do urzędu skarbowego i wypełnić kilka wniosków. Można to oczywiście przesłać pocztą. Trzeba tylko wiedzieć gdzie to zrobić i w jakim czasie. Jeśli się spóźnimy to czeka nas kara, a tego przecież nie chcemy? Zanim firma będzie zarejestrowana trzeba będzie sporządzić bardzo potrzebną dokumentacje i właśnie polski księgowy nam w tym pomoże. Tym samym będziemy bardzo dobrze przygotowani do rejestracji i będziemy mogli szybciej pozałatwiać wszystkie sprawy.

Co jeszcze?

Na pewno bardzo ważne będzie uzyskanie numeru ubezpieczenia społecznego. Od tego w ogóle się wszystko zaczyna i księgowy nas przez ten proces przeprowadzi. Jeśli mamy firmę budowlaną to trzeba będzie zarejestrować się w systemie CIS, a to już nie jest takie łatwe. Potrzebne są nam często przeróżne pozwolenia, bo wszystko zależne jest od tego, jaką firmę zakładamy. Firma się wszystkim zajmuje i robi to bardzo szybko, a zarazem bardzo tanio. 
 
london-1081820_640.jpg
 
Nasz cel będzie osiągnięty i na pewno będziemy z tego powodu bardzo zadowoleni. Skoro można skorzystać z pomocy Polaków na obczyźnie to na pewno warto z takiej okazji skorzystać i to wszystko sprawdzić. Tym bardziej, że najlepsza firma księgowa znajduje się na biuro księgowe Londyn. Można tam pojechać, można zadzwonić i wtedy dowiemy się, na jaki zakres usług możemy konkretnie liczyć. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana, dlatego jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta, który się do nich zgłosi.