Home › Zakopiańskie atrakcje

Zakopiańskie atrakcje

W Zakopanem każdy bez względu na wiek znajdzie dla siebie coś ciekawego. Mamy do wyboru miejsca położone niżej, czyli w samym mieście jak i w górach. Można urządzać sobie piesze wycieczki, ale można też spędzić miło czas na samym dole.

Jeśli chodzi o samo Zakopane to mamy do wyboru termy, baseny, muzea, a więc warto byłoby tutaj przyjechać i to wszystko sprawdzić. Atrakcje zmieniają się z porą roku. W okresie zimowym Zakopane stawia na śnieg i atrakcje z tym związane. Obecnie hitem okazał się ogromny labirynt z zamkiem, który na pewno w przyszłym roku również stanie i będzie jeszcze większy. Jeśli będziemy mieć szczęście i będzie śnieg to na pewno milej będziemy mogli spędzić w Zakopanem czas. Oczywiście w okresie wiosny czy lata też miło tam spędzimy czas. Można w bezpieczny sposób poruszać się po górach. Można sprawdzać jak wyglądają widoki z samej góry, które spodobają się każdej osobie. Będziemy mogli robić super zdjęcia, którymi będziemy się później chwalić naszym znajomym i rodzinie.

tatry-1.jpg
 

Nocleg w Zakopanem

Trzeba będzie szukać wcześniej dla siebie noclegu. Jeśli jedziemy w maksymalnie sześć osób to Domek pod Gubałówką spełni nasze wymagania. Domek znajduje się tylko piętnaście minut pieszo od słynnych Krupówek. Powierzchnia sześćdziesięciu metrów kwadratowych wystarcza na spokojnie dla sześciu osób. Do dyspozycji goście mają w pełni urządzony i wyposażony domek. W okresie zimowym uruchamiane jest ogrzewanie podłogowe. W okresie letnim możemy skorzystać z ogrodu gdzie znajduje się miejsce na grill. Teren jest ogrodzony, dlatego warto tam pojechać z dziećmi, bo będą bezpiecznie się bawić. Ofertę, która jest dobrze opisana możemy znaleźć na stronie domek w Zakopanem. To miejsce jest niesamowite i jest najczęściej wybierane przez osoby, które chcą poczuć klimat Zakopanego. Trzeba wcześniej robić rezerwacje, bo większość terminów jest zajmowana na kilka miesięcy przed przyjazdem.

Będąc tam można otworzyć okno i poczuć ten wyjątkowy, niepowtarzalny klimat gór.