Home › Firma Limited w UK

Firma Limited w UK

UK daje nam możliwości, których w Polsce nie mamy. Wystarczy tutaj wspomnieć o firmie Limited, którą każdy może założyć. Taka spółka to bardzo dobre rozwiązanie. Można oczywiście próbować swoich sił na samym początku w samozatrudnieniu, ale trzeba być ostrożnym.

Jeśli nie poradzimy sobie z prowadzeniem takiej firmy, a narobimy długów albo nie wywiążemy się z umów i trzeba będzie płacić karę to zapłacimy wszystkimi pieniędzmi i całym majątkiem, jaki posiadamy. Bardziej opłaca się nam rejestracja firmy Limited, ponieważ jest to typowa spółka. 

 
Business_020.jpg

 

Oznacza to, że spółka ma kapitał własny, do którego kwoty są wszystkie zobowiązania. Jeśli coś pójdzie nie tak to nie tracimy całego dorobku życia tylko właśnie to, co włożyliśmy w firmę. To na pewno będzie nam się opłacało, dlatego warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić. Jest to bezpieczna forma prowadzenia własnej firmy i wiele osób z Polski jadąc do UK interesuje się tym. Skoro można zyskać na tym to trzeba okazję przemyśleć i wykorzystać.

Prowadzenie firmy Limited

Trzeba od razu zaznaczyć, że prowadzenie firmy Limited, czyli spółki jest trudniejsze od zwykłej firmy. Trzeba wypełniać więcej dokumentów i trzeba uważać, bo urzędnicy nam się przyglądają. Na pewno będziemy na podatku VAT, czyli trzeba będzie ostrożnie się z wszystkiego rozliczać. To zadanie najlepiej polecić komuś z bardzo dużym doświadczeniem, a wtedy nie będziemy mieć niepotrzebnych problemów. W żadnym wypadku nie opłaca się nam założycielom prowadzić księgowości firmy Limited. Zbyt dużo jest przy tym pracy i zbyt łatwo można popełnić błędy, które mogą nas bardzo dużo kosztować. Nie możemy sobie na to pozwolić, dlatego my skupiamy się na zdobywaniu klientów dla naszej spółki, a księgowi pracują nas rozliczeniami. Takich doświadczonych księgowych znajdziemy na polski księgowy w UK. To Polacy, którzy działają w Londynie i którzy naprawdę wiedzą jak się zajmować spółką Limited. Możemy się do nich zgłosić już dzisiaj i dowiemy się, w czym konkretnie mogą nam pomóc.